Ta firma powstała w odpowiedzi na zaspokojenia potrzeb Specjalistów Finansowych. Jesteśmy dla Was, dla Waszych potrzeb i dla Waszego wsparcia.
Pośrednictwo finansowe w Polsce ciągle się rozwija i staje się coraz bardziej profesjonalne. Z ankiety dotyczącej oczekiwań klientów wynika, że zdaniem 30 proc. ankietowanych za najważniejszą kompetencją Specjalistów Finansowcyh uważa umiejętne rozwiązywanie problemów klientów, wysokie standardy obsługi oraz wysoki poziom kompetencji.

Sprostanie takim wymaganiom nie jest łatwe będąc zatrudnionym w większości polskich firm zajmujących się pośrednictwem finansowym. Bowiem prawdziwa współpraca Specjalista – Klient nie może być związana z przymusem sprzedaży produktów bankowych lub innych produktów finansowych ani tym bardziej z zastosowaniem tak zwanego cross sellu. Często Specjalista ma związane ręce i przestaje być obiektywny w stosunku do klienta, a co gorsza przestaje słuchać i nie widzi przez to jego prawdziwych potrzeb.

Czas nachalnej akwizycji i przymusu sprzedaży produktów finansowych dobiega końca. Nadchodzi czas, kiedy to klient będzie najważniejszy, a Specjalista to osoba planująca i doradzająca w finansach osobistych. Czas, kiedy osoba wykonująca zawód Specjalista nie będzie przypadkowa, a klient nie będzie manipulowany przez firmy, dla których liczą się tylko tabelki z rosnącą sprzedażą.
Powodzenie w tej branży, a także zadowolenie klientów, w największym stopniu zależy od kompetencji ludzi którzy ją reprezentuj oraz od możliwości bycia w pełni niezależnym.

Dzięki pracy w tej branży od 17 lat poznaliśmy mocne i słabe strony tej pracy. Dzięki naszym rozwiązaniom chcemy umożliwić Specjalistom Finansowym pracę w środowisku sprzyjającym podnoszeniu kompetencji, dzięki którym będą umiejętnie rozwiązywać problemy klientów oraz pozwalającym na wysokie standardy obsługi.

Ponadto wiemy jak ważna jest stabilność i przewidywalność pracy poprzez zapewnienie stałej współpracy z instytucjami finansowymi. Szeroki zakres dostępnych produktów i systematyczne szkolenia, to jest u nas standard, a nie tylko sporadyczne zdarzenie i przypadek.

Zapewniamy narzędzia umożliwiające realizację pełnej i profesjonalnej pracy z Klientem. Jednocześnie planujemy ciągłe poszerzanie oferty produktowej, która skutecznie przyciągnie uwagę rynku, a co za tym idzie klientów. Wiemy, że Specjalista musi mieć stworzone warunki elastycznej pracy, aby mógł się swobodnie poruszać po rynku finansowym. Wolność myśli i niezależność nie może być zakłócona narzucaniem czyichś planów sprzedażowych, które najczęściej nie są spójne z planami Specjalisty. Wynagrodzenie za pracę Specjalista musi posiadać gwarancję adekwatności i jednocześnie nie może być obarczone karami za nie wykonanie planu, czy brak sprzedaży któregokolwiek produktu. Tak więc stawki prowizyjne u nas są z najwyższej półki, a plany sprzedażowe po prostu nie istnieją. Dodatkowo ciągle będziemy dążyć do zwiększania a nie zmniejszania stawek poprzez dbanie o odpowiedni poziom wolumenów i negocjowanie tabel prowizyjnych.

Równie ważna jest atmosfera wzajemnej współpracy. Fajni i ciekawi ludzie tworzą fajną atmosferę, gdzie rodzą się niestandardowe rozwiązania. Kreatywność i wzajemne motywowanie w takim środowisku to jest zwykła codzienność. Wszystko to składa się również na przyjazne miejsce do spotkań z klientem. Mamy do dyspozycji Specjalistów sale do spotkań w bardzo dobrej lokalizacji. Wygodnie urządzone miejsca z pewnością podniosą prestiż i zaufanie wszystkich klientów. Nasza firma kładzie duży nacisk na szeroko zakrojoną współpracę z wieloma firmami, dzięki czemu nasi Specjaliści będą mieli możliwość otrzymania od nas wszystkich dostępnych na runku produktów finansowych oraz leadów klientów do obsługi. Istotną rzeczą jest również stała pomoc i wsparcie w procesach a także pomoc w negocjacjach.

Połączenie wiedzy wielu ludzi z różnych dziedzin oraz szeroko zakrojona współpracę z wieloma firmami stwarza stabilną i bezpieczną platformą do pracy wszystkich Doradców, którzy cenią jakość swojej pracy. Mając do dyspozycji wszystkie wyżej wymienione aspekty, Twoje Doradztwo Finansowe z całą pewnością będzie profesjonale i w pełni zasłuży na to miano. Nasza firma wie, że Specjalista jest najważniejszy w całej tej machinie. Dlatego przestrzeń w naszej firmie jest tworzona tylko i wyłącznie dla zaspokojenia Twoich potrzeb i wymagań.