Imię i Nazwisko:

Ocena obsługi

- Jacek SKOCZYLAS kredyty hipoteczne

Pani Ewa w 100% zasługuje na miano sprawdzonego doradcy. Miałem przyjemność korzystać z Pani pomocy podczas ubiegania się o dwa kredyty hipoteczne (mieszkaniowy i budowlany - trudna sprawa)i jestem niesamowicie zadowolony i szczęśliwy, że trafiłem właśnie na Panią (też oczywiście z polecenia). Doradca: kompetentny, rzetelny, doświadczony, poświęcający dużo uwagi,zaangażowania i serca w możliwości, chęci, cele i marzenia klienta. Wczuwa się w sytuację klienta - niczego na siłę nie wciska - tylko życzliwie doradza - super... Pani Ewo, zapewniam, że poproszę jeszcze Panią o pomoc podczas kolejnego kredytu, gdy tylko będę gotowy. Serdecznie pozdrawiam...

- Sławomir Balcerzak kredyt hipoteczny

Cieszę się bardzo, że zasilam grono ludzi którym Pani Ewa rozświetliła mrok niewiedzy prawa bankowego. Jest skromną osobą, ale jak pięknie usposobioną do pełnienia tak wspaniałego dzieła w wydawaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Wspaniałe przygotowanie zawodowe. szybkość działania, zdecydowanie polecam panią Ewę gdyż mało w dzisiejszej dobie czasu osób,które dbają o interes ludzi ktorzy na codzień nie obcują w kontaktach z bankami w zawieraniu tak długoterminowych umów. Wspaniała kobieta,sympatyczna,rozumiejąca problematykę dzisiejszego społeczeństwa! Pani Ewuniu jeszcze raz dziękuje za pomoc, i niech taką pani pozostanie,ale nie do końca lecz na zawsze!!!!!!!!! Pozdrawiam Balcerzak sławomir

- Alicja Szewczyk Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo wdzięczna Pani Ewie za pomoc - to prawda, co napisała o sobie: Pani Ewa nie sprzedaje, a doradza. Poznałam kilku innych doradców kredytowych, ale Pani Ewa - ze swoją empatią, ciepłem i po prostu byciem ludzką - zdecydowanie się wyróżnia, nie wspominając już o takiej oczywistej oczywistości, że jest po prostu świetnym specjalistą. Pani Ewo, bardzo, bardzo Pani dziękuję - za pomoc w wybraniu najlepszej oferty, za to ciepło i empatię właśnie, za cierpliwość dla mojej ekonomicznej ignorancji :) Jeśli w przyszłości będę potrzebowała porady, na pewno w pierwszej kolejności wystukam numer do Pani. Z pewnością będę też Panią polecać wszystkim moim znajomym, co już zresztą czynię :)

- Paweł Ożarowski Kredyt

Pani Ewa jest istnym Aniołem ! Jest fachowa, kompetentna, rzeczowa i najjjjjjjjjjjj najjjjj najjjjjjjjj sympatyczniejsza na świecie ! Wszystkie sprawy załatwiane z nią to istna przyjemność. Poleciłem ją już kilku znajomym i każdy jest zachwycony nie mniej niż ja. Nigdy w życiu nie pójdę do nikogo innego ! Pozdrawiam Pani Ewo.

- Maria Rychcik kredyt na dom

Bardzo profesjonalne podejscie ,ogromny ilość propozycji ,miła i komunikatywna osoba, cierpliwa w wyjasnianiu skomplikowanych czasami zawiłośći bankowych naprawdę godna polecenia w ciemno: dzięki p Ewo za wszystko Maria Rychcik

- Marcelina Górka Kredyt mieszkaniowy RnS

Gorąco polecam Państwu współpracę z Panią Ewą. Zanim trafiłam do niej konsultowałam się z dwoma innymi doradcami, jednak to z Nią zdecydowałam się pracować. Pani Ewo dziękuję za: profesjonalizm szybkość działania i swoją obecność na każdym etapie współpracy - dzięki Pani moje marzenia o własnym M się spełniły Marcelina z córką

- Anna i Jan Pietrzak kredyt na dom

Przeczytaliśmy wcześniejsze komentarze i w 100% dołączamy się do nich. My także jesteśmy bardzo zadowolenie z jakości obsługi, no i z kredytu. Polecamy Panią Ewę wszystkim znajomym.

- Jakub Mieczykowski konsolidacja

Nie spotkałem się z bardziej kompetentnym doradcą. Byłem u kilku innych, ale nikt mi nie pomógł. Moja sprawa była bardzo trudna, ale dzięki Pani Ewie udało się ją załatwić. JESZCE RAZ WIELKIE DZIĘKI!

- Bożena Zimińska kredyt hipoteczny

Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Pełne, wręcz niewiarygodne zaangażowanie dla dobra klienta. A przy tym Pani Ewa jest niezwykle sympatyczną osobą... Szczerze POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

- Krzysztof Bielszcz konsolidacja

Wspaniała obsługa! Kredyt uzyskałem bardzo szybko i do tego bardzo dobrą ofertę. Dodatkowo świetnie mam ulokowane środki pieniężne. Po prawie dwóch latach już mogę poszczycić się sporym wzrostem moich oszczędności. Szczerze polecam Panią Ewę.